Propisovací obrázky Djeco

Napsáno: čen 22, 2017 | Autor: Jaroslava Wiedermannová | Kategorie: Kreativní sady

Fotonávod na použití kreativní sady Propisovací obrázky.

Propisovací obrázky Djeco

Propisovací obrázky je jedna z kreativních sad francouzské značky Djeco, která je vhodná i pro mladší děti, neboť se s ní pracuje velmi snadno. Vyzkoušeli jsme sadu s motivem víl, ptáčků a kytiček.

Protlačovací obrázky víly

Každá sada propisovacích obrázků obsahuje 3 předlohy, nebo-li pozadí na tvrdém kartonu, o velikosti A4, dále pak 3 archy jednotlivých obrázků. Děti předlohu pomocí obrázků dotvoří.

Protlačovací obrázky víly

Kromě obsahu samotné kreativní sady budou děti dále potřebovat obyčejnou tužku, která není součástí balení. Kamkoliv na předlohu umístí vybraný obrázek a ze zadní strany jej překreslí tužkou. Tím se obrázek "propíše" či obtiskne na předlohu.

Protlačovací obrázky víly

Poté je potřeba arch, ze kterého děti použili vybraný obrázek, z předlohy opatrně odloupnout. Obrázek zůstane na předloze, děti si vyberou další, umístí jej dle vlastní fantazie a stejným způsobem pokračují, dokud není předloha zaplněná a arch s obrázky prázdný :)

Protlačovací obrázky víly

Výsledkem tvoření je originální obrázek, který je možné zarámovat a hrdě vystavit v pokojíčku!

Práce s touto kreativní sadou je opravdu jednoduchá a troufáme si říct, že ji samostatně zvládne už čtyřleté dítě. S dopomocí maminky, tatínka či jiného dospělého i dítko mladší. Nejrůznější motivy najdete v našem e-shopu :)

Přejeme všem dětem pěknou zábavu a ať se dílo vydaří!

Komentáře (0)

Žádný komentář

Přidat komentář

Musíte se přihlásit pro přidávání komentářů