5 tipů, jak zabavit děti na dovolené

Napsáno: čec 30, 2017 | Autor: Jaroslava Wiedermannová | Kategorie: Pokoj pro kluky, Pokoj pro holky, Kreativní sady

Chystáte se s dětmi na dovolenou nebo jen na odpoledne k vodě? Přinášíme Vám tipy na maličkosti, které dětem snadno sbalíte s sebou do kufru nebo batůžku a děti zaručeně zabaví!

5 tipů, jak zabavit děti na dovolené

Prázdniny jsou v plném proudu a vy už se nemůžete dočkat vytoužené dovolené! Co však sbalit dětem s sebou, aby se na chvíli zabavily na dece u moře nebo u rybníku, ale i u stolu při čekání na večeri? Přinášíme 5 tipů na drobnosti, které snadno sbalíte, v kufru nezaberou skoro žádné místo a děti budou zaručeně bavit!

Tip č.1 - látkový balon

Balon

Balon les

Látkový obal stejně jako obyčejný nafukovací balonek se vejdou i do kapsy, když na to přijde. Nafukovací balonek se ve vyfouknutém stavu vloží do látkového obalu, nafoukne, zaváže, uzlík se schová a hra může začít. V nabídce máme dva různé dekory, pro kluky i pro holky! Doporučujeme k venkovním hrám, s balonkem jde házet, kopat i pinkat a když se ušpiní, nevadí, obal snadno vyperete! Zábava pro děti od cca 2 let.

Tip č.2 - mini hry ze série Mini games

Mini hra

Mini hra hledej rozdíly

Francouzská značka Djeco má v nabídce kolekci mini her, každá "hra" je jiná, s jinými obrázky, na jiné téma, ale jedno mají společné - malou skladnou krabičku, originální design a většinou i roztomilou puntíkatou tužku. Vyzkoušeli jsme bludiště, hledej rozdíly a mozaikové omalovánky a můžeme jen doporučit. Mini hry budou bavit školáky i některé starší školkové děti. A věřte nebo ne, občas dají pořádně zabrat i nám dospělým...

Tip č.3 - stavebnice DecoTress

DecoTress

Stavebnice DecoTress

Stavebnice nepatří mezi typické hračky, které by se nám chtělo vozit s sebou na dovolenou, přesto, tuto doporučujeme uvážit. DecoTress tvoří malé dílky různých barev, ze kterých jde postavit téměř cokoliv od náramku přes čelenku a brýle až po hrneček. Dílky můžete sesypat do uzavíratelného sáčku, v kufru tak nebude překážet žádná krabice. Ideální zábava pro školkové děti i mladší školáky.

Tip č.4 - kreativní sada vyškrabávací obrázky

Vyškrabávací obrázky

Vyškrabávací obrázky sluneční záře

Vyškrabávací obrázky jsou prostorově nenáročné, sada se skládá ze čtyř kartiček s obrázky, dřevěného škrabátka a návodu. Vyškrabávat jde skoro kdekoliv, doporučujeme však spíše venku u stolu nebo na dece kvůli "prachu", který při škrabání vzniká. Zatím jsme se nesetkali s žádným dítětem ve věku 3 - 10let, které by vyškrabávání nebavilo. Vyškrabávací obrázky si dokonce některé maminky pořizují i pro sebe a my se nedivíme, jde totiž o podobný relax jako u antistresových omalovánek :)

Tip č.5 - Pop-up omalovánky

Pop-up omalovánky

Pop-up omalovánky ve vzduchu

Omalovánky jsou klasika a myslíte si, že na nich nejde vymyslet nic moc nového? Francouzská značka Djeco si to nemyslí :) Zkuste i vy letos překvapit děti jejich novými pop-up omalovánkami! Sadu tvoří jednotlivé obrázky, které se po vymalování ozdobí plastickou barevnou pop-up ozdobou. Stačí přibalit už jen pastelky a zábava pro děti takřka jakéhokoliv věku může začít.

Všechny doporučované hračky, hry, stavebnice a kreativní sady zakoupíte v našem e-shopu. Přejeme vám i vašim dětem krásné léto ❤️

Homama.cz

Komentáře (0)

Žádný komentář

Přidat komentář

Musíte se přihlásit pro přidávání komentářů