Kreativní hodinka na téma "Propisovací obrázky"

Napsáno: říj 23, 2017 | Autor: Jaroslava Wiedermannová | Kategorie: Pokoj pro kluky, Pokoj pro holky, Kreativní sady

Předposlední říjnové pondělí proběhla ve Velké Chuchli další Kreativní hodinka, tentokrát na téma "Propisovací obrázky". Dětí se sešlo celkem 8 a společně jsme si užili příjemné tvořivé odpoledne.

Kreativní hodinka na téma "Propisovací obrázky"

Tématem říjnové Kreativní hodinky byly Propisovací obrázky, další z oblíbených výtvarných kreativních sad francouzské značky Djeco. Na kroužek si je přišlo vyzkoušet 6 holčiček a 2 kluci a na výběr měly tyto motivy: hrad, dopravní prostředky, příšerky, zvířátka a víly.

Propisovací obrázky

Krása této výtvarné techniky spočívá v její jednoduchosti -  "začmárat" zadní stranu vybraného obrázku obyčejnou tužkou zvládne opravdu každý. Je potřeba na tužku trochu zatlačit, aby se obrázek pěkně obtiskl, což jsme si s dětmi hned na začátku vysvětlili a pak už se každý pustil do díla.

Propisovací obrázky

O umístění jednotlivých obrázků na podkladu rozhodovaly děti samy, a proto je každý obrázek, který jsme vytvořily, naprostým originálem. Děkujeme všem za účast a věříme, že zarámované obrázky, které si děti domů odnesly, budou opět krásnou ozdobou jejich pokojíčků!

Komentáře (0)

Žádný komentář

Přidat komentář

Musíte se přihlásit pro přidávání komentářů