Kreativní sada s razítky

Napsáno: bře 13, 2018 | Autor: Jaroslava Wiedermannová | Kategorie: Pokoj pro kluky, Pokoj pro holky, Kreativní sady, Produkty

Testovali jsme kreativní sadu Djeco, kterou v našem e-shopu najdete pod názvem "Razítkování zvířátka".

Kreativní sada s razítky

Video s touto krásnou kreativní sadou najdete zde: https://youtu.be/KGJ_OTY1wrE

Jednoduchá kreativní sada s razítky od francouzské značky Djeco je určena pro děti ve věku 6-11let, ale troufáme si tvrdit, že ji zvládnou i o rok či dva mladší děti. V praktické krabičce se ukrývají obrázky zvířátek, 15ks razítek, razítkovací polštářek a návod k tvoření. Zvířátka jsou na výběr 4, pejsek, sova, slepička a myška. Od každého zvířátka je v sadě celkem 5 obrázků, tzn.každé zvířátko může mít až 5 různých podob, zcela dle fantazie dětí.

Razítkování zvířátka

S razítky se dobře pracuje, razítkovací polštářek je tak akorát mokrý. Menším dětem doporučujeme dát pod sadu podložku, přece jen použitá odložená razítka můžou na stole zanechat černé stopy. Děti připravené obrázky dozdobí podle vlastní fantazie přiloženými razítky, je na jejich rozhodnutí, jestli budou mít zvířátka řasy nebo mašličku na hlavě, stejně tak jestli okolí budou zdobit srdíčka nebo spirály. Razítkovací polštářek má černou barvu, natištěná razítka tedy na obrázcích krásně vyniknou.

Razítkování zvířátka

Nejpovedenější obrázky je na závěr možné dětem zarámovat (rámeček není součástí sady), čímž vznikne originální dekorace na zeď v dětském pokojíčku. Krabička je opatřena praktickou gumičkou, může tak dětem dobře posloužit jako úložný box na drobné hračky. Přejeme vám zábavné tvoření!

Komentáře (0)

Žádný komentář

Přidat komentář

Musíte se přihlásit pro přidávání komentářů