Miska kvítka modrá

DD02605

Nový produkt

Porcelánová miska s motivem děvčátka mezi kvítky a motýly.

Více informací

150 Kčs DPH

- +

 
Více informací

Porcelánová miska s motivem děvčátka mezi kvítky a motýly. Překrásné výtvarné ztvárnění!

Průměr misky 13cm.

Věková skupina 1-18let
Kód DD02605

 
Parametry
Materiál Porcelán

Napsat recenzi

Miska kvítka modrá

Porcelánová miska s motivem děvčátka mezi kvítky a motýly.

Napsat recenzi

 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naposledy prohlédnuté

Compare 0