Rybky k zavěšení

DD04953

Nový produkt

Závěsná dekorace na strop nebo nad dětskou postýlku, 3 různě velké rybky v červené, zelené a oranžové barvě plavou pod stropem.

Více informací

160 Kč

In stock

- +

 
Více informací

Závěsná dekorace na strop, lustr, nad dětskou postýlku v pokojíčku nebo i kamkoliv jinam v bytě pro zpříjemnění nejen předvánočního období.

Balení obsahuje celkem 3 rybky s příslušenstvím na zavěšení (provázky), v barvách červená, oranžová a zelená a ve velikostech 10cm, 14cm a 20cm.

Velmi snadná instalace, zavěšení pomocí lepíků (nejsou součástí balení) nebo navázání např.na silonový vlasec, atd...

Věková skupina 1-18let
Kód DD04952

 
Parametry
Pro kohoHolka i Kluk
MateriálPapír
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

30 dalších produktů ve stejné kategorii: