Stavebnice Deco Tress

DJ00135

Nový produkt

Stavebnice, 450ks stavebních dílků ve čtyřech různých barvách, nekonečné množství věcí, které lze postavit, fantazii se meze nekladou, zabaví kluky i holky!

Více informací

530 Kč

- +

 
Více informací

Stavebnice, kterou si pamatujeme z dětství, je zpět v nových barvách! Malé barevné dílky lze různě spojovat (až 7 způsobů napojení) a vytvářek tak rozmanité tvary podle vlastní fantazie. Robot, domeček, náramky nebo čelenky, to je jen zlomek z možností, děti bez pochyby vymyslí tisíc dalších zajímavých věcí!

Celkem 450ks dílků ve 4 pestrých barvách. Zaručeně zaujme jak kluky, tak holčičky!

Věková skupina od 5let, POZOR - obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3let!
Kód DJ00135

 
Parametry
MateriálPlast
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

7 dalších produktů ve stejné kategorii: