O nás

Homama.cz

Homama.cz přináší na český trh dětské designové interiérové doplňky. V naší nabídce najdete dětské porcelánové nádobí, kvalitní dětské bavlněné povlečení a spoustu doplňků do dětských pokojíčků. Na prvním místě je pro nás kvalita a design, protože věříme, že obojí si zasloužíme nejen my dospělí, ale i naše děti. Vybíráme pro vás krásné věci, které jsou funkční, dětem dobře poslouží a zároveň je budou provázet na jejich cestě k vlastnímu vkusu.

Nápad otevřít internetový obchod homama.cz se zrodil v okamžiku, kdy jsme na českém trhu marně hledali dětské interiérové doplňky v odpovídající kvalitě a designu pro naše děti. Chtěli jsme jim dopřát něco víc než jen jednobarevné plastové nádobí... :) A tak jsme začali pátrat v zahraničí, pročítat blogy, objevovat značky a produkty u nás neznámé nebo známé jen málo a přinášet je na český trh. A v tom budeme pokračovat, pro naše i vaše děti!

Značka Djeco je v Čechách dobře známá "chytrými" hračkami, vzdělávacími hrami a nádhernými kreativními sety, málokdo však ví, že Djeco vyrábí také dětské interiérové doplňky. Doplňky do dětských pokojíčků jako samolepky na zeď, závěsné dekorace, lustry, poličky, lampičky, povlečení i dětské porcelánové nádobí mají s Djeco hračkami společné nádherné výtvarné provedení a vysokou kvalitu. Snažíme se z Djeco katalogů vybírat produkty, které jinde nenajdete. A věřte nám, že Djeco dětské interiérové doplňky vaše děti i vás uchvátí stejně jako Djeco hračky! Nebo ještě víc...?