Lokomotiva

Nový produkt

Lokomotiva z kartonu, ke složení nejsou potřeba nůžky ani lepidlo, děti si ji mohou pomalovat a následně vystavit v pokojíčku.

Více informací

370 Kčs DPH

- +

 
Více informací

Lokomotiva z kvalitního kartonu, ke složení nejsou potřeba žádné další pomůcky (ani nůžky, ani lepidlo). Celkem čtyřnásobná radost - děti se zabaví u skládání, lokomotivu si mohou pomalovat nebo polepit, hotová lokomotiva je ideální na hraní a nakonec si ji mohou hrdě vystavit ve svém pokojíčku!

Lokomotiva je funkční - kola se po sestavení točí a dveře do kotelny jdou otevřít! Za lokomotivu je možné připojit jeden nebo více vagonů (vagony nejsou součástí, lze koupit samostatně). Balení obsahuje dílky pro složení 1ks lokomotivy a instrukce.

Vyrobeno z kvalitního 100% ekologického kartonu, žádné ostré hrany ani rohy, krásně zpracované detaily.

Barva přírodní

Doporučený věk 5+

Doba sestavení cca 2hod

Obtížnost - těžký (5/5)

Rozměry po sestavení 510 x 130 x 207mm

 

 
Parametry
Materiál Papír
 
Leolandia

Polskou značku Leolandia založil Rafał Dedyński, tatínek dvou chlapečků. Jednoho dne se rozhodl vyrobit jim hračku, vzal nepotřebný kus kartonu a postavil domeček. Chlapci si domeček zamilovali a tak se Rafał časem pustil do výroby dalších kartonových hraček.

Leolandia se zaměřuje na design a výrobu hraček z vysoce kvalitního kartonu, v popředí zájmu stojí především bezpečnost dětí. Rafał navrhuje hračky, které probouzí dětskou představivost a zároveň rozvíjí motorické dovednosti. Skládání a následné pomalovávání hraček dává rodičům a dětem příležitost trávit společně čas. A v neposlední řadě, hraní s hračkami z kartonu děti neskutečně baví, což můžeme z vlastní zkušenosti potvrdit!

Na hračkách Leolandia se nám líbí ještě jedna věc, a to je jejich promyšlenost. Modely jsou velmi věrné, ale hlavně funkční, kola aut a vrtule letadel se otáčí, některé části jdou sundavat, takže hra dostává mnohem zajímavější rozměr. Vyzkoušejte a uvidíte sami, že nebudete litovat.

10 dalších produktů ve stejné kategorii: