Letadlo Liberator

Nový produkt

Letadlo Liberator z kartonu, ke složení nejsou potřeba nůžky ani lepidlo, děti si je mohou pomalovat a následně vystavit v pokojíčku!

Více informací

420 Kč

- +

 
Více informací

Letadlo Liberator z kvalitního kartonu, ke složení nejsou potřeba žádné další pomůcky (ani nůžky, ani lepidlo). Celkem čtyřnásobná radost - děti se zabaví u skládání, letadlo si mohou pomalovat nebo polepit, hotové poslouží ke hře a nakonec si je mohou hrdě vystavit ve svém pokojíčku!

Letadlo je funkční - vrtule se točí! Balení obsahuje dílky pro složení 1ks letadla a instrukce.

Vyrobeno z kvalitního 100% ekologického kartonu, žádné ostré hrany ani rohy, krásně zpracované detaily.

Barva přírodní

Doporučený věk 7+

Doba sestavení cca 2,5hod

Obtížnost - těžký (5/5)

Rozměry po sestavení 375 x 605 x 85mm

 

 
Parametry
Pro kohoKluk
MateriálPapír
 
Leolandia

Polskou značku Leolandia založil Rafał Dedyński, tatínek dvou chlapečků. Jednoho dne se rozhodl vyrobit jim hračku, vzal nepotřebný kus kartonu a postavil domeček. Chlapci si domeček zamilovali a tak se Rafał časem pustil do výroby dalších kartonových hraček.

Leolandia se zaměřuje na design a výrobu hraček z vysoce kvalitního kartonu, v popředí zájmu stojí především bezpečnost dětí. Rafał navrhuje hračky, které probouzí dětskou představivost a zároveň rozvíjí motorické dovednosti. Skládání a následné pomalovávání hraček dává rodičům a dětem příležitost trávit společně čas. A v neposlední řadě, hraní s hračkami z kartonu děti neskutečně baví, což můžeme z vlastní zkušenosti potvrdit!

Na hračkách Leolandia se nám líbí ještě jedna věc, a to je jejich promyšlenost. Modely jsou velmi věrné, ale hlavně funkční, kola aut a vrtule letadel se otáčí, některé části jdou sundavat, takže hra dostává mnohem zajímavější rozměr. Vyzkoušejte a uvidíte sami, že nebudete litovat.

 
Kreativní sady pro děti

Kreativní sady pro děti

Kreativní sady rozvíjí kreativitu u dětí všech věků, kreativní výtvarné sady pro děti nabízejí několik výtvarných technik jako je vyškrabování, propisování, omalovávání, pískování, tvořivé sady s papírem pro skládání, lepení, či práci s foliemi a jiná kreativní tvoření. 

5 důvodů proč by Kreativní sady pro děti neměly chybět ve vaší rodině:

  1. Děti se zabaví krásnou kreativní prací
  2. Objeví nové výtvarné techniky, které doposud neznaly
  3. Vytvoří dílo, které může být krásnou a vkusnou dekorací jejich pokojíčku
  4. Kreativní sady rozvíjí jejich pečlivost, kreativitu, šikovnost a dají jim nahlédnout pod pokličku designového umění
  5. Rodiče mohou ten čas strávit s nimi, protože kreativní sady baví všechny věkové kategorie

13 dalších produktů ve stejné kategorii: