Solární autíčko - taxi

Nový produkt

Autíčko na solární pohon, jednoduché sestavení modelu auta z kartonu, součástí sestaveného autíčka je solární modul, na sluníčku se nabije a následně jede!

Více informací

285 Kčs DPH

- +

 
Více informací

Autíčko na solární pohon! Model taxi je vyroben z kvalitního kartonu, velmi jednoduché sestavení, ke kterému není potřeba žádných pomůcek (ani nůžky, ani lepidlo). V přední části auta je umístěn malý solární modul. Pokud postavíte autíčko např.na okenní parapet, na sluníčku se nabije a poté bude jezdit.

Hotové autíčko si děti mohou dle vlastní fantazie ozdobit (pomalovat, polepit, atd.). Originální hračka, dekorace a dárek v jednom!

Balení obsahuje 1ks autíčka v rozloženém stavu a 1ks plastové kostry podvozku, jejíž součástí je solární modul. Solární modul tvoří mini solární panel, oranžová LED, vypínač a Lithium-Ion baterie. Výrobce uvádí až 20min jízdy po celodenním nabití slunečním světlem.

Barva přírodní

Orientační rozměr složeného autíčka 94 x 39 x 53mm

Kvalitní zpracování, vyrobeno ve Francii s ohledem na udržitelnost životního prostředí a podporu zaměstnávání handicapovaných osob.

 
Tags
 
Parametry
Materiál Papír

Napsat recenzi

Solární autíčko - taxi

Autíčko na solární pohon, jednoduché sestavení modelu auta z kartonu, součástí sestaveného autíčka je solární modul, na sluníčku se nabije a následně jede!

Napsat recenzi

 
Litogami

Francouzská značka Litogami uvádí na trh solární domečky a autíčka ve dvou produktových řadách, a to "Casagami" a "Autogami". Obě řady spojuje solární panel, díky kterému jak domečky, tak autíčka fungují na sluneční energii. Domečky po dobití svítí, autíčka jezdí!

Značka Litogami má naše sympatie také svým přístupem k výrobě. Zavázala se k solidaritě a společenské odpovědnosti. Za cíl si klade zvyšovat povědomí o udržitelném rozvoji, a to mezi dětmi i jejich rodiči. Litogami vyrábí všechny své produkty ve Francii, konkrétně v Annonay poblíž Agen a na předměstí Paříže, zaměstnává osoby se speciálními potřebami, přičemž spolupracuje s institucemi pro handikapované osoby poblíž Agen a Paříže. Firma také spolupracuje s asociacemi, které pracují s dětmi, a to jak ve Francii, tak mezinárodně. Svůj závazek těmto asociacím pomáhat plní poskytováním nižších cen nebo dárcovstvím svých produktů.
Všechny Litogami produkty jsou baleny v plochém balení (kartonová obálka velikosti A5) z důvodu redukce karbonové stopy, díky solárním panelům fungují na sluneční energii a jsou vyrobeny z recyklovaného papíru nebo z papíru s certifikací PEFC. Samozřejmostí je používání netoxických ekologických barev. To vše pro radost dětí a dobrý pocit nás dospělých z toho, že kupujeme věc, při jejíž výrobě stála myšlenka ekologického a sociálního dopadu na prvním místě!
 
Kreativní sady pro děti

Kreativní sady pro děti

Kreativní sady rozvíjí kreativitu u dětí všech věků, kreativní výtvarné sady pro děti nabízejí několik výtvarných technik jako je vyškrabování, propisování, omalovávání, pískování, tvořivé sady s papírem pro skládání, lepení, či práci s foliemi a jiná kreativní tvoření. 

5 důvodů proč by Kreativní sady pro děti neměly chybět ve vaší rodině:

  1. Děti se zabaví krásnou kreativní prací
  2. Objeví nové výtvarné techniky, které doposud neznaly
  3. Vytvoří dílo, které může být krásnou a vkusnou dekorací jejich pokojíčku
  4. Kreativní sady rozvíjí jejich pečlivost, kreativitu, šikovnost a dají jim nahlédnout pod pokličku designového umění
  5. Rodiče mohou ten čas strávit s nimi, protože kreativní sady baví všechny věkové kategorie

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

Naposledy prohlédnuté

Compare 0