Kreativní sady 

Hledáte čím zabavit své děti nebo originální dárek pro děti známých? Chcete aby se vaše děti zabavili kreativně, aby něco tvořily a výsledné dílo "stálo za to"? Pak jste na správném místě. Nabízíme kvalitní a výtvarně nádherně zpracované kreativní sady pro děti všech věkových kategorií. Nalepovací mozaiky, propisovací obrázky, fólie, omalovánky s 3D efektem, vyškrabávací obrázky a spoustu dalšího. Zábava zaručena a výsledek doporučujeme vystavit v dětském pokojíčku! Pro ještě větší zábavu nabízíme i kartonové hračky, které si děti sestaví, pomalují a pak si s nimi můžou hrát.

 • Vyškrabávací obrázky
  Vyškrabávací obrázky

  Vyškrabávací obrázky jsou krásné ilustrace ukryté pod barevnou vrstvou. Pomocí přiloženého škrabátka děti okrývají jednotlivé obrázky, některé s blyštivým efektem. Každá sada vyškrabávacích obrázků obsahuje návod pro starší děti, jak vyškrabávat různé vzory. Vyškrabávací obrázky zabaví i mladší děti, sice možná nezvládnou vyškrabávat podle návodu, ale výsledné dílo bude stát za to i tak. Zaručujeme zábavu na dlouhé hodiny!

 • Propisovací obrázky
  Propisovací obrázky

  Předlohy s různými motivy děti dozdobí pomocí obrázku, které se na předlohu "propíší" pomocí obyčejné tužky. Vznikne působivý obrázek, každý bude originál podle toho, kam na předlohu děti jednotlivé motivy umístí.

 • Mozaiky
  Mozaiky

  Barevné samolepící čtverečky nebo kolečka se podle jednoduchého návodu lepí na předlohu s různými motivy. Pro holky i pro kluky.

 • Fólie
  Fólie

  Nádherné obrázky, které si děti dotvoří pomocí blyštivých fólií. Každý obrázek obsahuje části, které po odlepení papíru ukrývají lepivou plochu, na kterou se krásné obtisknou třpytky z přiložených fólií. Pracovat lze podle návodu nebo dle vlastní fantazie.

 • Omalovánky
  Omalovánky

  Klasická zábava v novém kabátě! Obří omalovánky přes celý stůl, omalovánky jako prostírky nebo omalovánky s 3D efektem, kdy se obrázky obzvláštní pomocí pop-up ozdob nebo se jednotlivé části vrství přes sebe pro dosažení 3D efektu. Vyzkoušejte něco nového!

 • Hrátky s papírem
  Hrátky s papírem

  Zvířátka, autíčka nebo draci, které lze jednoduše poskládat z papíru a zábava může začít. Některé modely dosahují velkých rozměrů a jsou vhodné k zavěšení jako dekorace nejen dětského pokoje. Pro nejmenší nabízíme tváře zvířátek, které se dozdobí fousky, čumáčky, nalepovacími očíčky nebo pusinkami.

 • Kartonové hračky
  Kartonové hračky

  Hračky z kartonu doporučujeme i jako originální dárek. Jedná se o modely aut nebo letadel, v nabídce máme i lokomotivu s vagonem, větrný mlýn nebo domeček. Hračky mají vždy nějakou funkci - letadlům se točí vrtule, domeček má komín, kterým se dají vhazovat mince a může tak sloužit jako kasička, autíčkům, lokomotivě i vagonu se točí kola, atd. Hračky jsou balené v plochém balení, obsahují návod k sestavení a následně je možné je pomolovat pastelkami, fixy nebo temperami, funkčnost každé hračky zaručí, že si s nimi děti mohou po sestavení opravdu hrát.

 • Samolepky a razítka
  Samolepky a razítka

  Samolepky stejně tak jako razítkování baví děti každého věku. Vyzkoušejte, co všechno se pomocí samolepek dá vytvořit! Samolepkové sady pro kluky i holky jsou ideální na cesty nebo jako zábava při čekání v restauraci nebo u doktora. Razítkovací sady zabaví děti na dlouhé hodiny. Všechny kreativní sady v této kategorii jsou nádherně výtvarně zpracované, řada z nich je v krásných krabičkách, které dětem poté zůstanou jako box např.na drobné hračky... :)

 • Ostatní kreativní sady
  Ostatní kreativní sady

  Obrázky k dotvoření pomocí různých výtvarných technik, jednotlivé sady u dětí rozvíjejí jemnou motoriku, trénují trpělivost a přesnost a podporují cit pro detail. Výsledné dílo je vždy působivé, sady jsou designově velmi povedené a obrázky mohou být překrásnou dekorací dětského pokojíčku. Vyzkoušejte s dětmi mramorování, obrázky s bambulkami nebo malování vzorů pro nejmenší!

 • Pískování
  Pískování

  Oblíbené zdobení obrázků za pomoci barevných písků, pro mladší i starší děti, vyzkoušejte a budete nadšení!

 • Modelína
  Modelína

  Modelína je klasika! Baví každé dítě a pokud je ještě navíc příjemná do ruky, sametově hebká a lehoučká, je práce s ní opravdová radost jak pro děti, tak pro nás dospělé. Přesně takové jsou modelíny od francouzské značky Djeco, výtvory doporučujeme nechat na vzduchu vyschnout a vytvrdnout, dětem tak zůstanou krásné sametové hračky :) Modelína je samozřejmě netoxická.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 160 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 160 položek