Sleva

Pirátská loď

DJ06830

Nový produkt

Dřevěná malovaná pirátská loď, doplněk figurek ze série piráti. Nádherné výtvarné provedení.

Více informací

1 785 Kčs DPH

2 100 Kčs DPH

-15%

- +

 
Více informací

Dřevěná malovaná pirátská loď, nezbytný doplněk figurek ze série piráti.

Loď má rozměry 57 x 22 x 57,5cm. Nádherné výtvarné provedení předních francouzských designérů.

Věková skupina od 4let
Kód DJ06830

 
Parametry
Materiál Dřevo
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

30 dalších produktů ve stejné kategorii: