Sněžítko - noční světýlko děvčátko

DD03404

Nový produkt

Noční světýlko a sněžítko v jednom, s roztomilým děvčátkem, na tužkové baterie, po zapnutí v barevném světle poletují sněhové vločky. Sněžítko má tvar sněhové koule umístěné na barevném podstavci, nádherná dekorace do dětského pokojíčku, skvělý pomocník při usínání!

Více informací

1 170 Kčs DPH

- +

 
Více informací

Noční světýlko a zároveň sněžítko, ve tvaru sněhové koule, s roztomilým děvčátkem, podstavec v zelené barvě. Po vložení 3ks tužkových baterií (nejsou součástí balení) a zapnutí se rozvíří sněhové vločky v barevném světle, které sněžítko vydává. Díky časovači se za 45min samo vypne a děti tak mohou nerušeně spát.

Rozměr 11 x 11 x 14cm.

Překrásná dekorace, velmi působivý efekt, úspěch u dětí zaručen!

Věková skupina 1-18let
Kód DD03404

 
Parametry
Materiál Plast
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

30 dalších produktů ve stejné kategorii: