Hvězdy k zavěšení

DD04952

Nový produkt

Závěsná dekorace na strop, 3 různě velké hvězdy (14-27cm) v červené, žluté a zelené barvě zkrášlí dětský pokojíček nejen v předvánočním čase.

Více informací

160 Kčs DPH

- +

 
Více informací

Závěsná dekorace na strop, lustr, nad dětskou postýlku v pokojíčku nebo i kamkoliv jinam v bytě pro zpříjemnění nejen předvánočního období.

Sada obsahuje celkem 3ks papírových hvězd s příslušenstvím na zavěšení (provázky), v krásných veselých barvách. Rozměry hnězd jsou 14cm, 18cm a 27cm.

Velmi snadná instalace, zavěšení pomocí lepíků (nejsou součástí balení) nebo navázání např.na silonový vlasec, atd...

Věková skupina 1-18let
Kód DD04952

 
Parametry
Materiál Papír
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

19 dalších produktů ve stejné kategorii: