Samolepky dopravní prostředky

DD04512

Nový produkt

Samolepky na zeď s motivem různých dopravních prostředků, semaforů, kuželů, zkrátka všeho, co patří k dopravnímu provozu. Celkem 17ks samolepek, velmi snadná aplikace, možné opakované použití, krásná dekorace nejen pro kluky.

Více informací

600 Kčs DPH

- +

 
Více informací

Samolepky na zeď s motivem různých dopravních prostředků. V sadě děti objeví auta, autobusy, cisternu, bagr, kabriolet, pojízdnou cukrárnu, vše řízeno veselými zvířátky. Nechybí ani dva semafory a bílo oranžové dopravní kužely.

Celkem 17ks samolepek na archu o velikosti 100 x 70cm. Samolepky lze opakovaně sejmout a nalepit na zeď v dětském pokojíčku a vytvořit tak kolonu, parkoviště nebo jakékoliv další uskupení čistě podle dětské fantazie.

Zábavná dekorace, kterou ocení jak kluci, tak holky!

Kód DD04512

 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

12 dalších produktů ve stejné kategorii: