Hodiny zelené

DD03290

Nový produkt

Dřevěné hodiny na zeď do dětského pokojíčků, v zelené barvě, ve tvaru domečku, s lesními motivy, potěší a zaujmou kluky i holčičky.

Více informací

780 Kčs DPH

- +

 
Více informací

Dřevěné hodiny na zeď do dětského pokojíčku, tvar domečku s lesními motivy. V zelené barvě, s červenou střechou. Hodiny mají velmi kvalitní zpracování, děti budou zaručeně bavit dlouhá léta!

Rozměry 27,5 x 28cm, materiál dřevo, kvalitní strojek!

Věková skupina 5-18let
Kód DD03290

 
Parametry
Materiál Dřevo
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

12 dalších produktů ve stejné kategorii: