Samolepky metr žirafa

DD04037

Nový produkt

Samolepící dětský metr na zeď, velmi snadná aplikace, možné použít opakovaně. Motiv veselých zvířátek. Krásná a praktická dekorace do dětského pokoje, s 35ti samolepkami navíc pro libovolné použití.

Více informací

445 Kčs DPH

- +

 
Více informací

Samolepící dětský metr na zeď, velmi snadná aplikace. Motiv veselých zvířátek z Amazonského pralesa, žirafu, opici, nosorožce a další kamarády budou děti zbožňovat!

Metr se skládá ze samolepek, které lze opakovaně sejmout a nalepit na zeď v dětském pokojíčku. Lepí se 40cm nad podlahu a děti změří až do výšky 160cm. Balení obsahuje i dalších 35 samolepek, na které lze napsat jméno a věk a označit jimi, jak děti rostou, nebo je použít k dodekorování dětského pokoje dle vlastní fantazie.

Krásný dárek do každé rodiny s dětmi!

Věková skupina 1-18let
Kód DD04037

 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

13 dalších produktů ve stejné kategorii: