Výtvarná sada Filoména a přátelé

DJ09885

Nový produkt

Krásná výtvarná sada pro mladší děti, dekorování obrázků pomocí samolepek a povoskovaných provázků!

Více informací

470 Kčs DPH

Máme skladem!

- +

 
Více informací

Zajímavá kreativní sada pro mladší děti obsahuje 4 předlohy z pevného kartonu, barevné povoskované provázky, arch samolepek a návod. Provázky k předlohám krásně přilnou a vytvoří tak zajímavý obrázek s 3D efektem. Po dokončení pomocí přiložených samolepek lze obrázky zarámovat a vyzdobit jimi dětský pokojíček.

Kód DJ09885

Věková skupina 3-6let

 
Tags
 
Parametry
Materiál Papír
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

24 dalších produktů ve stejné kategorii: