Lesní dobrodružství

DJ08947

Nový produkt

Nádherná velká sada s knoflíky pro menší děti!

Více informací

500 Kč

Máme skladem!

- +

 
Více informací

Nevěřili byste, na co všechno se dají použít obyčejné knoflíky, navíc když jsou ještě krásně barevné :) Tato velká kreativní sada obsahuje předlohy 4 obrázků se zvířátky z lesa, 61 pestrobarevných knoflíků různých tvarů a velikostí, jehlu s velkým uchem vhodnou pro menší děti, navlékátko, nit a návod. Děti podle návodu "přišívají" jednotlivé knoflíky na obrázky (do připravených děr) a dotváří tak příběh zvířátek v lese. Z knoflíků se stávají kola od jízdích kol, kytičky na louce nebo květy na stromě :)

Tip - hotové obrázky doporučujeme zarámovat (rámeček není součástí balení) a vystavit! Praktická gumička na krabičce ochrání rozdělané dílo před rozsypáním, krabičku děti následně využijí jako krásný úložný box na drobné hračky!

Kód DJ08947

Věková skupina 3-6let

 
Parametry
Pro kohoHolka
MateriálPapír
 
Kreativní sady pro děti

Kreativní sady pro děti

Kreativní sady rozvíjí kreativitu u dětí všech věků, kreativní výtvarné sady pro děti nabízejí několik výtvarných technik jako je vyškrabování, propisování, omalovávání, pískování, tvořivé sady s papírem pro skládání, lepení, či práci s foliemi a jiná kreativní tvoření. 

5 důvodů proč by Kreativní sady pro děti neměly chybět ve vaší rodině:

  1. Děti se zabaví krásnou kreativní prací
  2. Objeví nové výtvarné techniky, které doposud neznaly
  3. Vytvoří dílo, které může být krásnou a vkusnou dekorací jejich pokojíčku
  4. Kreativní sady rozvíjí jejich pečlivost, kreativitu, šikovnost a dají jim nahlédnout pod pokličku designového umění
  5. Rodiče mohou ten čas strávit s nimi, protože kreativní sady baví všechny věkové kategorie
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

30 dalších produktů ve stejné kategorii: