Malování houbičkou

DJ09880

Nový produkt

Velká kreativní sada pro nejmenší děti, malování zvířátek pěnovou houbičkou.

Více informací

660 Kč

Máme skladem!

- +

 
Více informací

Kreativní výtvarná sada určená nejmenším dětem přináší nový rozměr zábavy při malování! Sada obsahuje 4 předlohy obrázků o rozměrech 38 x 25,5cm, 8 archů se zvířátky a dalšími částmi obrázků, 4 tuby barev, 4 plastové mističky, 1 podložku o rozměrech 60 x 45cm, 4 pěnové houbičky různých tvarů, 6ks pohyblivých samolepících očíček, 2 válečky a 1 nástavec na pěnové houbičky. Samozřejmostí je přiložený podrobný návod.

Jednoduchá technika, která přináší neočekávaně krásný výsledek! S nejmenšími dětmi si užijete opravdu spoustu zábavy, doporučujeme výsledné obrázky vystavit.

Kód DJ09880

Věková skupina 3-6let

 
Parametry
Pro kohoHolka i Kluk
MateriálPapír
 
Kreativní sady pro děti

Kreativní sady pro děti

Kreativní sady rozvíjí kreativitu u dětí všech věků, kreativní výtvarné sady pro děti nabízejí několik výtvarných technik jako je vyškrabování, propisování, omalovávání, pískování, tvořivé sady s papírem pro skládání, lepení, či práci s foliemi a jiná kreativní tvoření. 

5 důvodů proč by Kreativní sady pro děti neměly chybět ve vaší rodině:

  1. Děti se zabaví krásnou kreativní prací
  2. Objeví nové výtvarné techniky, které doposud neznaly
  3. Vytvoří dílo, které může být krásnou a vkusnou dekorací jejich pokojíčku
  4. Kreativní sady rozvíjí jejich pečlivost, kreativitu, šikovnost a dají jim nahlédnout pod pokličku designového umění
  5. Rodiče mohou ten čas strávit s nimi, protože kreativní sady baví všechny věkové kategorie
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

30 dalších produktů ve stejné kategorii: