Propisovací obrázky dopravní prostředky

DJ09567

Nový produkt

Kreativní sada s propisovacími obrázky, motiv různých dopravních prostředků.

Více informací

290 Kč

Tento produkt již není na skladě
 
Více informací

Propisovací obrázky patří mezi jednoduché, přitom však velmi efektní kreativní sady. Balení obsahuje 3 pozadí na tvrdém kartonu velikosti A4 a 3 archy s obrázky různých dopravních prostředků pro dotvoření obrázků. Vybraný motiv se na pozadí obtiskne (propíše) několika tahy obyčejnou tužkou.

Sada je vhodná pro děti od 4 do 8 let. Výsledný obrázek je možné zarámovat a vytvořit tak originální dekoraci do dětského pokojíčku. Tužka ani rámeček nejsou součástí balení.

Fotonávod na použití kreativní sady "Propisovací obrázky" najdete na našem blogu: http://www.homama.cz/blog/15-propisovaci-obrazky-djeco

Kód DJ09567

 
Parametry
Pro kohoKluk
MateriálPapír
 
Kreativní sady pro děti

Kreativní sady pro děti

Kreativní sady rozvíjí kreativitu u dětí všech věků, kreativní výtvarné sady pro děti nabízejí několik výtvarných technik jako je vyškrabování, propisování, omalovávání, pískování, tvořivé sady s papírem pro skládání, lepení, či práci s foliemi a jiná kreativní tvoření. 

5 důvodů proč by Kreativní sady pro děti neměly chybět ve vaší rodině:

  1. Děti se zabaví krásnou kreativní prací
  2. Objeví nové výtvarné techniky, které doposud neznaly
  3. Vytvoří dílo, které může být krásnou a vkusnou dekorací jejich pokojíčku
  4. Kreativní sady rozvíjí jejich pečlivost, kreativitu, šikovnost a dají jim nahlédnout pod pokličku designového umění
  5. Rodiče mohou ten čas strávit s nimi, protože kreativní sady baví všechny věkové kategorie
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

5 dalších produktů ve stejné kategorii: