Propisovací obrázky na hradě

DJ09561

Nový produkt

Kreativní sada s propisovacími obrázky, motiv rytířů.

Více informací

290 Kč

- +

 
Více informací

Propisovací obrázky patří mezi jednoduché, přitom však velmi efektní kreativní sady. Balení obsahuje 3 pozadí na tvrdém kartonu velikosti A4 a 3 archy s různými obrázky z prostředí hradů a zámků pro dotvoření obrázků. Vybraný motiv se na pozadí obtiskne (propíše) několika tahy obyčejnou tužkou.

Sada je vhodná pro děti od 4 do 8 let. Výsledný obrázek je možné zarámovat a vytvořit tak originální dekoraci do dětského pokojíčku. Tužka ani rámeček nejsou součástí balení.

Fotonávod na použití kreativní sady "Propisovací obrázky" najdete na našem blogu: http://www.homama.cz/blog/15-propisovaci-obrazky-djeco

Kód DJ09561

 
Parametry
Pro kohoKluk
MateriálPapír
 
Kreativní sady pro děti

Kreativní sady pro děti

Kreativní sady rozvíjí kreativitu u dětí všech věků, kreativní výtvarné sady pro děti nabízejí několik výtvarných technik jako je vyškrabování, propisování, omalovávání, pískování, tvořivé sady s papírem pro skládání, lepení, či práci s foliemi a jiná kreativní tvoření. 

5 důvodů proč by Kreativní sady pro děti neměly chybět ve vaší rodině:

  1. Děti se zabaví krásnou kreativní prací
  2. Objeví nové výtvarné techniky, které doposud neznaly
  3. Vytvoří dílo, které může být krásnou a vkusnou dekorací jejich pokojíčku
  4. Kreativní sady rozvíjí jejich pečlivost, kreativitu, šikovnost a dají jim nahlédnout pod pokličku designového umění
  5. Rodiče mohou ten čas strávit s nimi, protože kreativní sady baví všechny věkové kategorie
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

5 dalších produktů ve stejné kategorii: