Výtvarná sada rytíři

DJ08790

Nový produkt

Kreativní výtvarná sada se šablonami a razítky, pomocí nichž vytvoříte příběhy rytířů.

Více informací

560 Kč

- +

 
Více informací

Originální kreativní sada obsahuje 10ks razítek + razítkovací polštářek, 10ks předloh pro obrázky a 3ks šablon. Nechybí ilustrovaný návod krok za krokem. Na předlohách děti najdou různé scenérie pro výsledný příběh, např. louku, stromy, krajinu s vodou, atd. Šablony umožní dokreslit na předlohy hrady, věže, stromy, kamenomety a razítka zase rytíře, draky, děla a truhly.

Výsledný příběh, který vznikne pod rukama, je možné vybarvit pastelkami nebo fixy. Ideální sada pro rozvíjení faktazie. Pokud děti necháte, aby vám pak nad obrázky své příběhy vyprávěly, podpoříte tím také rozvoj slovní zásoby.

Věková skupina 6-11let

Kód DJ08790

 
Parametry
Pro kohoKluk
MateriálPapír
 
Kreativní sady pro děti

Kreativní sady pro děti

Kreativní sady rozvíjí kreativitu u dětí všech věků, kreativní výtvarné sady pro děti nabízejí několik výtvarných technik jako je vyškrabování, propisování, omalovávání, pískování, tvořivé sady s papírem pro skládání, lepení, či práci s foliemi a jiná kreativní tvoření. 

5 důvodů proč by Kreativní sady pro děti neměly chybět ve vaší rodině:

  1. Děti se zabaví krásnou kreativní prací
  2. Objeví nové výtvarné techniky, které doposud neznaly
  3. Vytvoří dílo, které může být krásnou a vkusnou dekorací jejich pokojíčku
  4. Kreativní sady rozvíjí jejich pečlivost, kreativitu, šikovnost a dají jim nahlédnout pod pokličku designového umění
  5. Rodiče mohou ten čas strávit s nimi, protože kreativní sady baví všechny věkové kategorie
 
Djeco

Příběh francouzské značky Djeco se začal psát v roce 1954, kdy dáma jménem Véronique Michel-Dalès začala s výrobou vzdělávacích her. Atraktivní, inteligentní a zároveň zábavné hry Djeco sklidily obrovský úspěch, v 60.letech dokonce ve Francii několikrát získaly nejvyšší ocenění pro dětské hračky.

V roce 1989 vzkřísil rodinný podnik syn Frédéric. Snil o hračkách, které na francouzském trhu chyběly a tak se pustil do jejich výroby sám. V roce 1997 představil kolekci vzdělávacích hraček, o deset let později přišel s prvními kreativními sety a v roce 2011 s figurkami Arty Toys. Od té doby představuje Djeco nové kolekce pravidelně.

Dnes si s Djeco hračkami hrají děti ve více než 60ti zemích světa a Česká republika patří mezi jednu z nich. Vzdělávací, přesto zábavné hry, krativní sety a nově také dětské interiérové doplňky se vyznačují nejen nádherným výtvarným provedením z dílen předních evropských výtvarníků, ale také velmi kvalitním zpracováním. S výrobky značky Djeco dopřejete svým dětem skvělou kvalitu i design, který si zamilujete spolu s nimi!

6 dalších produktů ve stejné kategorii: