Akvarelové malování junior - víly

Kód: 217.677
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SentoSphere
380 Kč / ks
Skladem

S touto akvarelovou sadou vytvoříte obrázky jako skuteční malíři. Akvarel je technika, při které se maluje barvami rozpustnými ve vodě, nádherného efektu dosáhnete mícháním barev. Vše potřebné součástí balení!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S touto originální výtvarnou sadou snadno vytvoříte dílo jako opravdoví umělci. Akvarel využívá ve vodě rozpustných barev, jejichž mícháním a rozpíjením vznikají překrásné obrázky.

V této sadě děti malují na pergamenový papír, a to konkrétně na předem připravené plochy ohraničené konturami, na kterých barva nezůstává. Díky tomu se jim nemůže stát, že by přetáhly a mohou se tedy plně soustředit na výběr a míchání barev. Obrázek se doslova mění pod rukama a s každým dalším tahem štětcem dostává novou podobu. Mícháním barev vzniká nepřeberné množství odstínů a jemných přechodů, výsledné dílo je nádherné!

Sada obsahuje 4ks šablon obrázků draků, 5 barev (netoxických a snadno vypratelných), paletku a malou pipetu pro snadné míchání barev, kvalitní štětec a inspiraci, jak je možné barvy mezi sebou míchat. Práce s touto kreativní sadou je velmi jednoduchá, děti se učí trpělivosti, soustředění a také základním principům míchání barev.

Rozměr obrázků 25 x 18cm

Určeno dětem ve věku od 5let

Kód 217.677

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvarelové malování
Věk: 5+

SentoSphere Aquarellum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: