Blog

Náš Blog

Londýn, aneb s dětmi do oblak a zase zpátky na zem

Byli jsme v Londýně. Poprvé před 10ti lety a tenkrát jsme se do něj s mým mužem tak zamilovali, že jsme tam 2 roky zůstali. Od doby, co se nám narodily děti, se tam z nostalgie a taky za nákupy a skvělým jídlem každý rok vracíme. Loni poprvé s dětmi a je mi jasné, že odteď už to nebude jinak. Holky si Londýn zamilovaly stejně jako my, statečně s námi absolvují tůry městem, nákupy i návštěvy restaurací. A tady jsou hry Djeco, které jsme vzali letos s sebou a díky kterým jsme o dětech někdy ani nevěděli.

Představujeme novou značku... SentoSphere ❤️

Tři, dva, jedna, teď! Konečně vám můžeme představit novou značku na českém trhu - SentoSphere, jejíž produkty jsme právě naskladnili. SentoSphere je francouzský výrobce kreativních sad a setů pro děti a troufáme si říct, že nejen pro ně. Akvarelové malování je totiž tak úžasně relaxační aktivita, že jsme se do něj při testování neváhali pustit spolu s našimi dětmi :)

Podzimní novinky!

Dva měsíce nového školního roku máme za sebou, děti si odpočinuly na podzimních prázdninách a babí léto nám zdá se pomalu končí. Blíží se čím dál sychravější dny, naštěstí stromy venku stále hrají všemi barvami a stejně barevné jsou i podzimní novinky, které jsme právě naskladnili. Pojďte se na ně podívat spolu s námi, dlouhá upršená odpoledne po kreativním tvoření přímo volají! 

Začátek školy je náročný - pojďte si odpočinout!

Škola je náročná, pro děti i dospělé a začátek školy dvojnásob! Máte-li chuť, pojďte se spolu s vašimi dětmi na chvíli zastavit a odreagovat. Na nic nemyslet, nic nemuset, jen si tu chvilku užít...

Co přibalit s sebou na dovolenou!

Blíží se polovina prázdnin a jestli se stejně jako my na dovolenou teprve chystáte, budou se vám hodit tipy na malé kreativní sady a hry, které snadnou sbalíte s sebou do kufru a na dovolené jako když najdete. Zabavíte jimi děti na letišti při čekání na váš let, na pláži při odpočinku na dece či lehátku i u stolu v restauraci, než donesou večeři.

Jak rozvíjet jemnou motoriku dítěte

Je známá věc, že dítě, především v předškoním věku, je potřeba motivovat k činnostem, které podporují rozvoj jemné motoriky.

Za vysvědčení drobnost, která zabaví

Inspirace na drobné kreativní sady a hry do 200,-Kč!