Za vysvědčení drobnost, která zabaví

Inspirace na drobné kreativní sady a hry do 200,-Kč!

Konec školního roku se blíží a my věříme, že každé dítě si zaslouží ocenění celoroční školní práce. Pokud chcete udělat vašim dětem radost drobností, která je však zabaví a zároveň podpoří jejich logické myšlení a představivost, budou se vám naše tipy na tři malé kreativní hry určitě hodit!

Pamatujete si z dětství hru "lodě"? Určitě ano! Naučte ji letošní léto i vaše děti a nebo si ji rovnou zahrajte s nimi! Hra "Lodě" ze série Djeco mini games je v praktické malé krabičce, která se hodí i na cesty, navíc s roztomilou puntíkatou tužkou! Skvělý francouzský design už je jen třešinkou na dortu. Zábava pro celou rodinu zaručena, cena 180,-Kč.

 

Naším druhým tipem je originální puzzle ze stejné série logických Djeco mini her. Krabička skrývá 9 čtvercových kartiček, z nichž je potřeba poskládat čtverec 3x3 tak, aby na sebe všechny obrázky navazovaly. Zní to jednoduše? Ano, ale věřte nám, že jednoduché to rozhodně není. Při skládání se kolikrát zapotí i dospělí... Opakovaná zábava pro kluky i pro holky, cena 130,-Kč.

Posledním tipem je "hra do kapsy" od francouzské značky OMY. Jedná se o roličku papíru v délce 1m, která se spolu s barevnou pastelkou ukrývá v malé krabičce. Z boční strany krabičky se pak rolička odvíjí a děti na ní plní různé úkoly, např.spojování teček, bludiště, vymalovávají obrázky... V nabídce máme 4 různé designy, cena 180,-Kč.

Přejeme vám i vašim dětem krásné kreativní prázdniny!