Co přibalit s sebou na dovolenou!

Blíží se polovina prázdnin a jestli se stejně jako my na dovolenou teprve chystáte, budou se vám hodit tipy na malé kreativní sady a hry, které snadnou sbalíte s sebou do kufru a na dovolené jako když najdete. Zabavíte jimi děti na letišti při čekání na váš let, na pláži při odpočinku na dece či lehátku i u stolu v restauraci, než donesou večeři.

Na dovolenou se těšíme celý rok, ale co si budeme povídat, dovolená s dětmi umí být i poměrně náročná. Zejména čekání - na letadlo, na pokoj v hotelu, na večeři - děti nebaví, a to ani ty malé, ani ty větší. Pokud víte, o čem mluvíme, přinášíme vám inspiraci na kreativní sady v malém skladném balení, které vaše děti aspoň na chvíli zabaví. Máme to vyzkoušeno a opravdu fungují!

OMY pocket games

Malá krabička, která se, jak název napovídá, vejde i do kapsy. Ukrývá 1m dlouhou ruličku papíru s úkoly, omalovánkami a spojovačkami, navíc je v ní schovaná i barevná pastelka! Zábava na pár hodin zaručena.

Mini hra "nemožné" puzzle, v designu pro holky i pro kluky

9 čtverečků s holčičími nebo klučičími obrázky, které na sebe na hranách navazují. Nebo ne...? Zkuste si i vy poskládat čtverec 3 x 3 dílky tak, aby na sebe všechny dílky všude opravdu navazovaly. Není to vůbec jednoduché... :) Hra pro opakované použití, potřebujete jen trochu volné plochy na rozložení dílků.

Výtvarná sada se samolepkami - zvířátka

Baví holky i kluky, protože samolepky jsou prostě nejvíc! Krabička má rozměr cca 21x21cm a je plochá, takže se vám hravě vejde do téměř jakéhokoliv zavazadla. Sada obsahuje 16 karet s obrázky zvířátek a 424 samolepek, kterými děti zvířátka zdobí, tedy dost "materiálu" i pro více dětí najednou.

Omalovánky - prostírání

Omalovánky ve tvaru prostírání jsou sice většího rozměru (rozměr klasické prostírky pod 1 talíř), ale pokud jich několik srolujete do ruličky a vezmete s sebou, nebudete litovat. V restauraci zabaví a ještě udělají parádu!

Vybrali jste si? Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše zkušenosti buď v komentářích pod tímto článkem, nebo na našem FB nebo IG. Přejeme vám krásné léto a klidnou a odpočinkovou dovolenou❣️