Začátek školy je náročný - pojďte si odpočinout!

Škola je náročná, pro děti i dospělé a začátek školy dvojnásob! Máte-li chuť, pojďte se spolu s vašimi dětmi na chvíli zastavit a odreagovat. Na nic nemyslet, nic nemuset, jen si tu chvilku užít...

➡️ Velkoformátové omalovánky rozprostřete přes celý stůl, každý si najde svůj koutek a až se vám dílo nakonec propojí a pověsíte ho třeba na zeď, bude se vám u něj krásně vzpomínat "jéé, ten hrad maloval taťka!" a "draka já!". Úžasné omalovánky v rozměru 70x100cm vyrábí francouzská značka OMY, u nás jsou k dostání ve čtyřech motivech.

➡️ Stavebnice Deco Tress nás stále baví, nabízí spoustu možností co postavit, od jednoduchých náramků, čelenek, korunek a hůlek až po složitější hrníčky, brýle, rakety a domečky. Dílky jdou krásně do sebe a barvy jsou prostě skvělé. Vyzkoušejte!

➡️ A až se budete potřebovat protáhnout, zapinkejte si s balonem od značky Djeco ❤️ Tvoří ho látkový obal a obyčejný balonek, je lehoučký a zároveň pevný a výtvarně velmi povedený. Nabízíme holčičí i klučičí / unisex variantu.

Všem školáčkům přejeme úspěšný a kreativní nový školní rok!