Podzimní novinky!

Dva měsíce nového školního roku máme za sebou, děti si odpočinuly na podzimních prázdninách a babí léto nám zdá se pomalu končí. Blíží se čím dál sychravější dny, naštěstí stromy venku stále hrají všemi barvami a stejně barevné jsou i podzimní novinky, které jsme právě naskladnili. Pojďte se na ně podívat spolu s námi, dlouhá upršená odpoledne po kreativním tvoření přímo volají! 

➡️ Novinkou pro nejmenší jsou vykrajovátka a tiskátka pro hrátky s modelínou, ale teď v předvánočním období je můžete směle vyzkoušet i při vykrajování cukroví. Motiv domácích zvířátek bude bavit holčičky i kluky!

➡️ Pro starší děti máme nový motiv tolik v oblíbené kategorii "Mozaiky". Tygr a gorila vzniknou nalepením samolepících pěnových trojúhelníčků na připravenou šablonu. Detailní ilustrovaný návod je součástí sady. Vhodné pro děti od 8let.

➡️ ...to nejlepší nakonec - v první polovině listopadu 2018 naskladníme kreativní sady francouzské značky SentoSphere, která je novinkou nejen v našem e-shopu, ale i na českém trhu. Nádherné aquarelové sety i další kreativní sady představíme na předvánočním festivalu mini a budou samozřejmě k dostání i zda na e-shopu. Již brzy ❤️

 

Krásný barevný a kreativní podzim přeje Homama.cz